Новини

Департамент надання адміністративних послуг припиняє надання послуг з виїздом до заявників у зв'язку з карантинними обмеженнями!

Повідомляємо, що у зв'язку з введенням у місті Одеса "червоної" зони за показниками захворювання на COVID-19, припинено надання адміністративних послуг з виїздом до одеситів, що обмежені в переміщенні.
Про відновлення надання адміністративних послуг з виїздом буде повідомлено додатково.

Увага! Важливе повідомлення!

Повідомляємо, що 21 жовтня, у зв’язку з плановим відключенням електроенергії, прийом документів та їх видача з територіального підрозділу Центру надання адмінпослуг в Київському районі (вул. Академіка Корольова, 9) тимчасово переноситься у головний офіс Центру надання адмінпослуг (вул. Косовська, 2Д).  

Графік роботи ЦНАПу у святкові дні жовтня

Департамент повідомляє про режим роботи Центру надання адміністративних послуг Одеської міської ради з нагоди святкування Дня захисників і захисниць України. 

Увага! Важливе повідомлення!

13 жовтня, у зв’язку з плановим відключенням електроенергії, прийом документів та їх видача з територіального підрозділу Центру надання адмінпослуг в Київському районі (вул. Академіка Корольова, 9) тимчасово переноситься у головний офіс Центру надання адмінпослуг (вул. Косовська, 2Д).

 

 

 

 

"єМалятко" на Одещині є одним з лідерів серед інших областей з користування послугою родинами новонароджених малюків

За показниками вересня на Одещині комплексною послугою “єМалятко” скористалося 97% родин новонароджених малюків, це найвищий показник в Україні за користуванням сервісу.
 

Вітаємо з Днем юриста!

Бажаємо юристам Департаменту надання адміністративних послуг Одеської міської ради міцного здоров’я, невичерпного ентузіазму, наснаги, натхнення та оптимізму.

Підтвердження відомостей про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи: в ЦНАП Одеської міської ради адміністративна послуга надається лише громадським організаціям зі статусом юридичних осіб! 

Для підтвердження відомостей про кінцевого бенефіціара необхідно надати в ЦНАП заяву, в якій вказати структуру власності за формою та змістом, затвердженим Наказом Міністерства юстиції України від 29.06.2021 № 2320/5.