Новини

До уваги замовників будівництва!

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 24 червня 2022 р. № 722 «Деякі питання здійснення дозвільних та реєстраційних процедур у будівництві в умовах воєнного стану» ЦНАП Одеської міської ради розпочав прийом документів на отримання адміністративних послуг «Надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки» (код послуги 020-3) та «Видача будівельного паспорта забудови земельної ділянки» (код послуги 020-25) з використанням електронного кабінету працівника центру надання адміністративних послуг в Єдиній державній електронній системі у сфері будівництва (Електронна система).

Заява та документи, необхідні для отримання даних адміністративних послуг, подаються за вибором замовника через ЦНАП (або надсилаються рекомендованим листом до ЦНАП) або через електронний кабінет в Електронній системі.

Попередній запис на прийом на зручні для Вас дату та час можливо здійснити на веб-сайті адміністративних послуг м. Одеси за посиланням: cnap.odessa.ua/e-tickets або зателефонувавши до call-центру Департаменту: 15-35 або 705-55-55. 

Всі новини