Новини

Вже 3 роки ЦНАП Одеської міської ради оформлює біометричні паспорти

Три роки тому, 7 лютого 2017 року, в Центрі надання адміністративних послуг Одеської міської ради з’явилась можливість оформити паспорт громадянина України у вигляді ID-карти та паспорт громадянина України для виїзду за кордон.

ЦНАП Одеської міської ради став одним з перших ЦНАПів України, в якому було запроваджено оформлення біометричних паспортів з безконтактним електронним носієм.

За ці три роки Департаментом прийнято 58 512 заяв на оформлення паспортів громадянина України з безконтактним електронним носієм, в тому числі для виїзду за кордон.

Вже в літку 2017 року Одеса стала першим містом в Україні, міська рада якої своїм рішенням надала пільгу на сплату адміністративного збору за оформлення біометричних паспортів у частині, що зараховується до місцевого бюджету.

За ці три роки одесити отримали вказаних пільг на 417,4 тис. грн., у т.ч. 2017 рік - 20,1 тис. грн., 2018 рік - 53,4 тис. грн, 2019 рік - 343,9 тис. грн.

Загалом за останні 3 роки міський бюджет отримав майже 9 мільйонів гривень адмінзбору за оформлення біометричних паспортів.


Всі новини