Новини

У студентів з ОРІДУ НАДУ при Президентові України розпочалась практика в Департаменті

Сьогодні, 13 лютого 2020 року, 26 студентів 2-го курсу денної форми навчання спеціальності “Публічне управління та адміністрування” факультету публічного управління та адміністрування розпочали проходження навчально-ознайомлювальної практики в Департаменті надання адміністративних послуг Одеської міської ради.

Нагадаємо, що тиждень тому між Департаментом та Одеським регіональним інститутом державного управління Національної академії державного управління при Президентові України був підписаний договір про проходження студентами практики в Департаменті і вже сьогодні ми раді вітати їх в стінах ЦНАПу.

Вже традиційно заступник директора Департаменту надання адміністративних послуг Тетяна Лютенко провела екскурсію по Центру надання адмінпослуг для студентів та їх керівника практики Лілії Яковлевої. Вони ознайомились з бек- та фронт- офісами нашого Центру і дізнались багато цікавого про надання адміністративних послуг в Одесі. По завершенню екскурсії для студентів було проведено інструктаж з техніки безпеки та щодо заходів пожежної безпеки головним спеціалістом з охорони праці та пожежної безпеки Михайлом Рубаном.
 

Наразі в Департаменті проходять практику 42 студенти Південноукраїнського національного університету імені К.Д. Ушинського, Одеського державного університету внутрішніх справ та Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.
 
Всі новини