Новини

У серпні здійснено найбільшу кількість виїзних прийомів

З початку 2020 року адміністратори Центру надання адміністративних послуг Одеської міської ради надали одеситам, які скористались нашим безкоштовним сервісом, 228 послуг на дом, з них 41 прийом було здійснено у серпні, що вдвічі більше, ніж у липні.

 

Доступні адмінпослуги можливі для всіх одеситів, які не мають можливості бути присутнім на прийомі через обмеженість в переміщенні. Тому наші адміністратори здійснюють виїзди до них для оформлення необхідних документів.

Нагадуємо, що для отримання адміністративної послуги на дому представнику заявника або заявнику необхідно подати в Центр надання адміністративних послуг безпосередньо (в центральний офіс на вул. Косовській, 2Д, або в будь-який зручний підрозділ Центру: вул. Генерала Петрова, 22, вул. Академіка Корольова, 9, проспект Добровольського, 106)) або через електронну пошту dnap@omr.gov.ua відповідну заяву, вказавши в ньому телефон для зворотного зв'язку. До заяви додати копію паспорта заявника та документ, що підтверджує його постійну або тимчасову обмеженість у переміщенні.

Отримати детальну консультацію можна за телефонами call-центру (048) 70-55-555, 15-35 або
на сайті через онлайн-чат.

 

Всі новини