Новини

Департамент надання адміністративних послуг Одеської міської ради підписав Меморандум про співпрацю з Південним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції (м. Одеса) та Радою приватних виконавців Одеської області

У середу, 21 липня 2021 року, відбулась зустріч директора Департаменту надання адміністративних послуг Одеської міської ради Анастасії Потапенко з начальником управління Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса) Тимофієм Дудіним та головою Ради приватних виконавців Одеської області Георгієм Парфьоновим.

Під час зустрічі підписано Меморандум між Південним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції (м. Одеса), Радою приватних виконавців Одеської області та Департаментом надання адміністративних послуг Одеської міської ради щодо співпраці для розроблення і реалізації електронної взаємодії між приватними виконавцями Одеської області та Департаментом надання адміністративних послуг Одеської міської ради у сфері надання інформації про реєстрацію місця проживання боржників та надання відомостей про зареєстрованих у житловому приміщенні осіб.

Відтепер приватний виконавець має можливість надіслати до Департаменту надання адміністративних послуг Одеської міської ради електронний запит, щодо отримання інформації про реєстрацію місця проживання боржників та надання відомостей про зареєстрованих у житловому приміщенні осіб та отримати відповідь в електронній формі.

Запровадження електронного обміну перш за все знизить ризики підробки документів, не потребуватиме участі фізичних та юридичних осіб при отриманні такої інформації, що особливо актуально в умовах сучасної епідемічної ситуації, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, а також скоротить терміни обробки.

Сподіваємось, що налагоджена взаємодія стане позитивним нововведенням.


Всі новини