Новини

Продовжено строк подання відомостей про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи: в ЦНАП Одеської міської ради адміністративна послуга надається лише громадським організаціям зі статусом юридичних осіб!

Верховна Рада України ухвалила закон «Про внесення змін до Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення».

Нормативно-правовий акт направлений на спрощення положень чинного законодавства в частині необхідності зазначення відомостей про кінцевого бенефіціарного власника та структуру власності юридичної особи.

Крім того, закон передбачає продовження термінів подання державному реєстратору інформації про кінцевих бенефіціарів з трьох місяців до одного року з дня набрання чинності нормативно-правового акту (11 липня 2021 року), яким затверджена форма та зміст структури власності.

Нагадуємо, що в ЦНАП Одеської міської ради адміністративна послуга надається лише громадським організаціям зі статусом юридичних осіб.

Для цього потрібно подати заяву, в якій вказати структуру власності за формою та змістом, затвердженим Наказом Міністерства юстиції України від 29.06.2021 № 2320/5. Крім того, надається витяг, виписка чи інший документ з торговельного, банківського, судового реєстру, що підтверджує реєстрацію юридичної особи, а також нотаріально засвідчена копія документу, що посвідчує повноваження та особу, яка є кінцевим бенефіціаром.

Всі новини