Новини

ЦНАП Одеської міської ради продовжує прийом відвідувачів за попереднім записом без змін до раніше встановленого графіку роботи

ЦНАП Одеської міської ради продовжує прийом відвідувачів за попереднім записом без змін до раніше встановленого графіку роботи.
Нагадуємо, що 18 жовтня 2021 року в Одесі та Одеській області встановлено “червоний” рівень епідемічної безпеки поширення COVID-19. Втім, ЦНАП продовжує прийом суб’єктів звернення для отримання адміністративної послуги тільки за попереднім записом до електронної черги за звичайним графіком роботи з дотриманням необхідних санітарно-епідеміологічних заходів. Проте, особистий прийом громадян керівництвом Департамента надання адміністративних послуг призупинено.
Закликаємо громадян користуватися засобами індивідуального захисту, дотримуватись соціальної дистанції та утриматися від відвідування ЦНАП при симптомах ГРВІ, грипу чи коронавірусу.
Отримати консультацію та здійснити попередній запис на прийом можливо за телефоном: 048-705-55-55 (обираєте мову автовідповідача: 1/2) і додатково обираєте цифру"9" для зв’язку з адміністратором Департаменту.
Бережіть своє здоров'я та здоров'я своїх близьких!

 

Всі новини