Послуги

 > 

Культура та культурна спадщина

 > 

(005-4) Переоформлення дозволу на проведення робіт на пам'ятках місцевого значення (крім пам'яток археології), їх територіях та в зонах охорони

Порядок та спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги:

Особисто, через уповноваженого представника (при наявності документа, який підтверджує повноваження та посвідчує особу) або поштою (рекомендованим листом з описом вкладення).

Місце звернення:

Документи подаються в Центр надання адміністративних послуг Одеської міської ради за адресою: 65017, м. Одеса, вул. Косовська, 2-д.

 

Строк дії адміністративної послуги: строк дії переоформленого дозволу на проведення робіт не може перевищувати строку дії, зазначеного у дозволі, що переоформлявся.

Підстави для відмови у наданні адміністративної послуги: 
- надана недостовірна або застаріла інформація;
- відсутність вичерпного переліку документів та невідповідність підстав для одержання адміністративної послуги.

Для отримання додаткової інформації та попереднього запису на прийом звертайтесь у Єдиний центр звернень громадян  за номером 15-35 (зі стаціонарного телефону) або (048)705-55-55 (з мобільного).

Переоформлений дозвіл на проведення робіт (з консервації, реставрації, реабілітації, музеєфікації, ремонту, пристосування та інших) на пам'ятках місцевого значення (крім пам'яток археології), їх територіях та в зонах охорони або лист з обгрунтуванням причин відмови.