Послуги

 > 

Культура та культурна спадщина

 > 

(025-1) Висновок щодо науково-проектної документації

 • Перелік документів необхідних для отримання послуги
  1. Заява суб'єкта звернення про надання адміністративної послуги, встановленого зразка, заповнена належним чином (оформлюється адміністратором)
  2. Проєктні, науково-проєктні матеріали (проєкт/ ескізний проєкт/ робочий проєкт, у т.ч. у складі науково-проєктної документації)* в одному примірнику, який після розгляду залишається в архіві управління з питань охорони об’єктів культурної спадщини Одеської міської ради
  3. Документ, що посвідчує особу
  4. Документ, що підтверджує повноваження особи
  5. Талон запису на прийом (оформлюється адміністратором)
  6. Опис (оформлюється адміністратором)
  7. Лист про проходження справи (оформлюється адміністратором)
 • Форми документів (для попереднього заповнення)
 • Нормативні акти, якими регламентують надання послуги
  1. Закон України «Про адміністративні послуги»
  2. Закон України «Про регулювання містобудівної діяльності»
  3. Закон України «Про охорону культурної спадщини»
  4. Наказ Міністерства культури і туризму України від 20.06.2008 № 728/0/16-08 «Історико- архітектурний опорний план, проект зон охорони, визначення меж історичних ареалів м. Одеси»
  5. Наказ Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово- комунального господарства України від 29.12.2016 № 337 «Про затвердження ДБН А.2.2-14:2016 «Склад та зміст науково-проектної документації на реставрацію пам’яток архітектури та містобудування»
  6. Рішення Одеської міської ради від 17.12.2013 № 4187-VI «Про створення Центру надання адміністративних послуг Одеської міської ради» (зі змінами)
  7. Рішення Одеської міської ради від 10.06.2015 № 6703-VI «Про затвердження переліків адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Одеської міської ради, у новій редакції» зі змінами

Порядок та спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги:

Особисто, через уповноваженого представника (при наявності документа, який підтверджує повноваження та посвідчує особу) або поштою (рекомендованим листом з описом вкладення).

Місце звернення:

Документи подаються в Центр надання адміністративних послуг Одеської міської ради за адресою: 65017, м. Одеса, вул. Косовська, 2-д.

 

Строк дії адміністративної послуги:  до реалізації представлених та розглянутих науково-проєктних матеріалів.

Підстави для відмови у наданні адміністративної послуги:
 1. Подання суб'єктом звернення неповного пакета документів або інформації, необхідних для одержання адміністративної послуги, згідно із встановленим вичерпним переліком.
 2. Виявлення в документах, поданих суб'єктом звернення, недостовірних відомостей.
 3. Невідповідність представлених матеріалів вимогам чинного законодавства.

Примітка. Проєкт, ескізний проєкт/ робочий проєкт має містити, зокрема, пояснювальну записку з вихідними даними, генеральний план, графічні креслення, копію кваліфікаційного сертифіката спеціалізованої проєктної організації або архітектора з досвідом роботи на пам’ятках культурного значення.

Для отримання додаткової інформації та попереднього запису на прийом звертайтесь у Єдиний центр звернень громадян  за номером 15-35 (зі стаціонарного телефону) або (048)705-55-55 (з мобільного).

 Висновок щодо проектної документації або лист з обґрунтуванням підстав відмови