Послуги

 > 

Транспорт

 > 

(021-1) Погодження схеми розміщення майданчиків для паркування транспортних засобів та спеціально відведених автостоянок (Управління дорожнього господарства Одеської міської ради)

 • Перелік документів необхідних для отримання послуги
  1. Заява суб'єкта звернення про надання адміністративної послуги, встановленого зразка, заповнена належним чином
  2. Схема розміщення майданчиків для паркування транспортних засобів та спеціально відведених автостоянок (Схему розробляє спеціально уповноважений орган Одеської міської ради. Схема розглядається після погодження з Управлінням патрульної поліції в Одеській області Департаменту патрульної поліції)
  3. Документ, що посвідчує особу
  4. Документ, що підтверджує повноваження особи
 • Форми документів (для попереднього заповнення)
 • Нормативні акти, якими регламентують надання послуги
  1. Закон України від 06.09.2012 р. № 5203-VI «Про адміністративні послуги»
  2. Рішення Одеської міської ради від 20.09.2011 р. № 1251-VI «Про затвердження Положення про організацію та порядок паркування транспортних засобів у місті Одесі (зі змінами)»
  3. Рішення Одеської міської ради від 10.06.2015 р. № 6703-VI «Про затвердження переліків адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Одеської міської ради, у новій редакції» зі змінами
  4. Рішення Одеської міської ради від 17.12.2013 № 4187-VI «Про створення Центру надання адміністративних послуг Одеської міської ради» (зі змінами)

 Порядок та спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги:

Особисто, через уповноваженого представника (при наявності документа, який підтверджує повноваження та посвідчує особу) або поштою (рекомендованим листом з описом вкладення).

Місце звернення:

Документи подаються в Центр надання адміністративних послуг Одеської міської ради за адресою: 65017, м. Одеса, вул. Косовська, 2-д.

 

Строк дії адміністративної послуги:  безстроково

Підстави для відмови у наданні адміністративної послуги:

 1. подання суб`єктом звернення неповного пакета документів, необхідних для одержання адміністративної послуги згідно із встановленим вичерпним переліком;
 2. виявлення в  документах, поданих суб`єктом господарювання недостовірних відомостей.

Для отримання додаткової інформації та попереднього запису на прийом звертайтесь у Єдиний центр звернень громадян  за номером 15-35 (зі стаціонарного телефону) або (048)705-55-55 (з мобільного).

Погодження схеми розміщення майданчиків для паркування транспортних засобів та спеціально відведених автостоянок або лист з обґрунтуванням підстав відмови