Послуги

 > 

Будівництво

 > 

(031-6) Погодження проєкту благоустрою (Департамент з благоустрою міста ОМР)

 • Перелік документів необхідних для отримання послуги
  1. Заява суб'єкта звернення про надання адміністративної послуги, встановленого зразка, заповнена належним чином
  2. Копія проєкту благоустрою території, розробленого, погодженого та затвердженого відповідно до вимог діючого законодавства
  3. Копія документів, що підтверджують право користування земельною ділянкою або згода балансоутримувача земельної ділянки на проведення робіт з благоустрою
  4. Документ, що посвідчує особу
  5. Документ, що підтверджує повноваження особи
 • Форми документів (для попереднього заповнення)
 • Нормативні акти, якими регламентують надання послуги
  1. Закон України «Про адміністративні послуги»
  2. Закон України «Про благоустрій населених пунктів»
  3. Рішення Одеської міської ради від 17.12.2013 № 4187-VI «Про створення Центру надання адміністративних послуг Одеської міської ради» (зі змінами)
  4. Рішення Одеської міської ради від 10.06.2015 № 6703-VI «Про затвердження переліків адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Одеської міської ради, у новій редакції» (зі змінами)
  5. Рішення Одеської міської ради від 23.12.2011 № 1631-VI «Про затвердження Правил благоустрою території міста Одеси (текстова частина) у новій редакції» (зі змінами)

  Порядок та спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги:

Особисто, через уповноваженого представника (при наявності документа, який підтверджує повноваження та посвідчує особу) або поштою (рекомендованим листом з описом вкладення).

Місце звернення:

Документи подаються в Центр надання адміністративних послуг Одеської міської ради за адресою: 65017, м. Одеса, вул. Косовська, 2-д.

 

Строк дії адміністративної послуги:  до змін вимог використання території відповідно до затвердженої містобудівної документації.

Підстави для відмови у наданні адміністративної послуги:
 1. Подання суб'єктом звернення неповного пакета документів, необхідного для отримання адміністративної послуги, згідно із встановленим вичерпним переліком;
 2. Невідповідність поданих документів, вимогам законодавства.
 3. Виявлення в документах, поданих  суб'єктом звернення, недостовірних відомостей;

 

Примітка:


а) проєкт благоустрою повинен містити інженерно-топографічні плани з відображеними підземними та надземними комунікаціями (план інженерних
комунікацій) разом із погодженнями балансоутримува- чів підземних інженерних мереж, що розташовані на відповідній земельній ділянці;


б) у разі благоустрою території у межах історичного ареалу міста проєкт благоустрою повинен містити висновок спеціально уповноважених органів охорони культурної спадщини.

 

Для отримання додаткової інформації та попереднього запису на прийом звертайтесь у Єдиний центр звернень громадян  за номером 15-35 (зі стаціонарного телефону) або (048)705-55-55 (з мобільного).

Погодження проєкту благоустрою або лист з обґрунтуванням підстав відмови.