Послуги

 > 

Будівництво

 > 

(045-10) Анулювання дозволу на виконання будівельних робіт (Управління ДАБК Одеської міської ради)

Порядок та спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги:

Особисто, через уповноваженого представника (при наявності документа, який підтверджує повноваження та посвідчує особу) або поштою (рекомендованим листом з описом вкладення).

Місце звернення:

Документи подаються в Центр надання адміністративних послуг Одеської міської ради за адресою: 65017, м. Одеса, вул. Косовська, 2-д.

 

Строк дії адміністративної послуги: необмежений.

Підстави для відмови у наданні адміністративної послуги:  
- подання неповного пакета документів, необхідних для одержання документа дозвільного характеру, згідно із встановленим вичерпним переліком;
- виявлення недостовірних відомостей у поданих документах. 

Для отримання додаткової інформації та попереднього запису на прийом звертайтесь у Єдиний центр звернень громадян  за номером 15-35 (зі стаціонарного телефону) або (048)705-55-55 (з мобільного).

 

Внесення до єдиного реєстру  документів, що дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт і засвідчують прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів, відомостей про повернення на доопрацювання, відмову у видачі, скасування та анулювання зазначених документів (далі - єдиний реєстр) відповідних відомостей про анулювання дозволу на виконання будівельних робіт та письмове повідомлення про анулювання дозволу на виконання будівельних робіт, або відмова у анулюванні дозволу на виконання будівельних робіт та внесення відповідних відомостей до єдиного реєстру