Послуги

 > 

Будівництво

 > 

(045-11) Видача сертифіката про прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів (Управління ДАБК Одеської міської ради)

 • Перелік документів необхідних для отримання послуги
  1. Заява суб'єкта звернення про надання адміністративної послуги, встановленого зразка, заповнена належним чином (оформлюється адміністратором)
  2. Заява про прийняття в експлуатацію об'єкта та видачу сертифіката за формою, наведеною у додатку 8 до Порядку прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів, затвердженого постановою Кабінету міністрів України від 13.04.2011 № 461
  3. Акт готовності об'єкта до експлуатації за формою згідно з додатком 9 до Порядку прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів, затвердженогопостановою Кабінету міністрів України від 13.04.2011 № 461
  4. Платіжне доручення з позначкою про дату проведення платежу або касовий документ банка чи відділення поштового зв'язку (надається до Центру надання адміністративних послуг Одеської міської ради після прийняття рішення про видачу сертифіката)
  5. Документ, що посвідчує особу
  6. Документ, що підтверджує повноваження особи
 • Форми документів (для попереднього заповнення)
 • Нормативні акти, якими регламентують надання послуги
  1. Закон України від 17.02.2011 № 3038-VI "Про регулювання містобудівної діяльності"
  2. Закон України від 06.09.2005 № 2806-IV "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності"
  3. Закон України від 19.05.2011 № 3392-VI "Про перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності"
  4. Закон України від 06.09.2012 № 5203-VI "Про адміністративні послуги"
  5. Розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.05.2014 № 523-р "Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг"
  6. Постанова Кабінету Міністрів України від 13.04.11 року № 461 "Питання прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів"

Порядок та спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги:

Особисто, через уповноваженого представника (при наявності документа, який підтверджує повноваження та посвідчує особу) або поштою (рекомендованим листом з описом вкладення).

Місце звернення:

Документи подаються в Центр надання адміністративних послуг Одеської міської ради за адресою: 65017, м. Одеса, вул. Косовська, 2-д.

 

Строк дії адміністративної послуги: безстроково.

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ СЛАТИ АДМІНІСТРАТИВНОГО ЗБОРУ ТА ЙОГО РОЗМІР 
Найменування коду класифікації доходів бюджету - плата за ліцензії на певні види господарської діяльності та сертифікати, що видаються Радою Міністрів Автономної Республіки Крим, виконавчими органами місцевих рад і місцевими органами виконавчої влади

Для закінчених будівництвом об'єктів, що належать до категорії із середніми (СС2) наслідками - 4,6 прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

Підстави для відмови у наданні адміністративної послуги:  
- неподання документів, необхідних для прийняття рішення про видачу сертифіката;
- виявлення недостовірних відомостей у поданих документах;
- невідповідність об'єкта проектній документації на будівництво такого об'єкту та/або вимогам будівельних норм, державних стандартів і правил. 

Для отримання додаткової інформації та попереднього запису на прийом звертайтесь у Єдиний центр звернень громадян  за номером 15-35 (зі стаціонарного телефону) або (048)705-55-55 (з мобільного).

 

Видача сертифіката за формою, наведеною у додатку 7 до Порядку, або відмова у видачі сертифікату у вигляді рішення з обґрунтуванням причин відмови за формою згідно з додатком 11 до Порядку, та внесення даних до єдиного реєстру документів, що дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт і засвідчують прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів, відомостей про повернення на доопрацювання, відмову у видачі, скасування та анулювання зазначених документів