Послуги

 > 

Будівництво

 > 

(045-15) Реєстрація декларації про готовність об'єкта до експлуатації, що за класом наслідків (відповідальності) належить до об'єктів з незначними наслідками (СС1), збудовані на земельних ділянках відповідного цільового призначення без дозвільного документа на виконання будівельних робіт

 • Перелік документів необхідних для отримання послуги
  1. Заява суб'єкта звернення про надання адміністративної послуги, встановленого зразка, заповнена належним чином (оформлюється адміністратором)
  2. Заява про прийняття в експлуатацію об'єкта (заяву про прийняття в експлуатацію об'єкта підписують також співвласники земельної ділянки та/або зазначеного об'єкта (у разі їх наявності);
  3. Один примірник заповненої декларації;
  4. Звіт (крім випадків, передбачених пунктом 5 розділу ІІ Порядку);
  5. Засвідчена в установленому порядку копія документа, що посвідчує право власності чи користування земельною ділянкою відповідного цільового призначення, на якій розміщено об'єкт;
  6. Засвідчена в установленому порядку копія технічного паспорта (з відміткою у випадках, передбачених пунктом 5 розділу ІІ Порядку).
  7. Документ, що посвідчує особу
  8. Документ, що підтверджує повноваження особи
  9. Талон запису на прийом (оформлюється адміністратором)
  10. Опис (оформлюється адміністратором)
  11. Лист про проходження справи (оформлюється адміністратором)
 • Форми документів (для попереднього заповнення)
 • Нормативні акти, якими регламентують надання послуги
  1. Закон України від 06.09.2012 № 5203-VI "Про адміністративні послуги"
  2. Закон України від 17.02.2011 № 3038-VI "Про регулювання містобудівної діяльності"
  3. Наказ Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 03.07.2018 №158 "Про затвердження Порядку проведення технічного обстежння і прийняття в експлуатацію індивідуальних (садибних) житлових будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, будівель і споруд сільськогосподарського призначення, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об'єктів з незначними наслідками (СС1), збудовані на земельній ділянці відповідного цільового призначення без дозвільного документа на виконання будівельних робіт"

Порядок та спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги:

Особисто, через уповноваженого представника (при наявності документа, який підтверджує повноваження та посвідчує особу) або поштою (рекомендованим листом з описом вкладення).

Місце звернення:

Документи подаються в Центр надання адміністративних послуг Одеської міської ради за адресою: 65017, м. Одеса, вул. Косовська, 2-д.

 

Строк дії адміністративної послуги:  безстроково.

Підстави для відмови у наданні адміністративної послуги:

 1. декларацію подано чи оформлено з порушенням вимог, установлених Порядком;
 2. виявлення невідповідності поданих документів вимогам законодавства;
 3. виявлення недостовірних відомостей у поданих  документах.

Для отримання додаткової інформації та попереднього запису на прийом звертайтесь у Єдиний центр звернень громадян  за номером 15-35 (зі стаціонарного телефону) або (048)705-55-55 (з мобільного).

Реєстрація декларації про готовність об'єкта до експлуатації або повернення декларації про готовність об'єкта до експлуатації та поданих документів на доопрацювання з обґрунтуванням причин повернення та внесення даних до єдиного реєстру документів, що дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт і засвідчують прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів, відомостей про повернення на доопрацювання, відмову у видачі, скасування та анулювання зазначених документів.