Послуги

 > 

Будівництво

 > 

(011-15) Реєстрація декларації про готовність об’єкта до експлуатації, що за класом наслідків (відповідальності) належить до об'єктів з незначними наслідками (СС1), збудованих на земельних ділянках відповідного цільового призначення без дозвільного документа на виконання будівельних робіт (Департамент ДАБІ в Одеській області)

 • Перелік документів необхідних для отримання послуги
  1. Заява суб'єкта звернення про надання адміністративної послуги, встановленого зразка, заповнена належним чином
  2. Заява про прийняття в експлуатацію об'єкта (заяву про прийняття в експлуатацію об'єкта підписують також співвласники земельної ділянки та/або зазначеного об'єкта (у разі їх наявності);
  3. Звіт (крім випадків, передбачених пунктом 5 розділу ІІ Порядку);
  4. Засвідчені в установленому порядку копії: документа, що посвідчує право власності чи користування земельною ділянкою відповідного цільового призначення, на якій розміщено об'єкт
  5. Один примірник заповненої декларації
  6. Засвідчені в установленому порядку копії: технічного паспорта (з відміткою у випадках, передбачених пунктом 5 розділу ІІ Порядку від 03.07.2018 № 158)
  7. Документ, що посвідчує особу
  8. Документ, що підтверджує повноваження особи
  9. РНОКПП
 • Форми документів (для попереднього заповнення)
 • Нормативні акти, якими регламентують надання послуги
  1. Закон України від 06.09.2012 № 5203-VI "Про адміністративні послуги"
  2. Закон України від 17.02.2011 № 3038-VI "Про регулювання містобудівної діяльності"
  3. Наказ Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 03.07.2018 №158 "Про затвердження Порядку проведення технічного обстеження і прийняття в експлуатацію індивідуальних (садибних) житлових будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, будівель і споруд сільськогосподарського призначення, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об'єктів з незначними наслідками (СС1), збудовані на земельній ділянці відповідного цільового призначення без дозвільного документа на виконання будівельних робіт"

Порядок та спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги:

Особисто, через уповноваженого представника (при наявності документа, який підтверджує повноваження та посвідчує особу) або поштою (рекомендованим листом з описом вкладення).

Місце звернення:

Документи подаються в Центр надання адміністративних послуг Одеської міської ради за адресою: 65017, м. Одеса, вул. Косовська, 2-д.

 

Строк дії адміністративної послуги:  безстроково.

Підстави для відмови у наданні адміністративної послуги:

 1. декларацію подано чи оформлено з порушенням вимог, установлених Порядком;
 2. виявлення невідповідності поданих документів вимогам законодавства;
 3. виявлення недостовірних відомостей у поданих  документах.

Для отримання додаткової інформації та попереднього запису на прийом звертайтесь у Єдиний центр звернень громадян  за номером 15-35 (зі стаціонарного телефону) або (048)705-55-55 (з мобільного).

Реєстрація декларації про готовність об'єкта до експлуатації або повернення декларації про готовність об'єкта до експлуатації та поданих документів на доопрацювання з обґрунтуванням причин повернення та внесення даних до єдиного реєстру документів, що дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт і засвідчують прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів, відомостей про повернення на доопрацювання, відмову у видачі, скасування та анулювання зазначених документів.