Послуги

 > 

Будівництво

 > 

(011-18) Подання повідомлення про початок виконання будівельних робіт (Департамент ДАБІ в Одеській області)

Порядок та спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги:

Особисто, через уповноваженого представника (при наявності документа, який підтверджує повноваження та посвідчує особу) або поштою (рекомендованим листом з описом вкладення).

Місце звернення:

Документи подаються в Центр надання адміністративних послуг Одеської міської ради за адресою: 65017, м. Одеса, вул. Косовська, 2-д.

 

Строк дії адміністративної послуги:  безстроково.

Підстави для відмови у наданні адміністративної послуги:  
- подання чи оформлення Повідомлення про початок виконання будівельних робіт з порушенням установлених вимог.

Для отримання додаткової інформації та попереднього запису на прийом звертайтесь у Єдиний центр звернень громадян  за номером 15-35 (зі стаціонарного телефону) або (048)705-55-55 (з мобільного).

Внесення інформації, зазначеної у Повідомленні, до єдиного реєстру документів, що дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт і засвідчують прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів, відомостей про повернення на доопрацювання, відмову у видачі, скасування та анулювання зазначених документів, виключення відомостей щодо внесених даних, зазначених у декларації, а також лист з інформацією про внесення змін  до декларації про початок виконання будівельних робіт, або відмова у внесенні змін до декларації про початок виконання будівельних робіт.