Послуги

 > 

Будівництво

 > 

(045-17) Внесення змін до декларації про готовність об’єкта до експлуатації (Управління ДАБК Одеської міської ради)

Порядок та спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги:

Особисто, через уповноваженого представника (при наявності документа, який підтверджує повноваження та посвідчує особу) або поштою (рекомендованим листом з описом вкладення).

Місце звернення:

Документи подаються в Центр надання адміністративних послуг Одеської міської ради за адресою: 65017, м. Одеса, вул. Косовська, 2-д.

 

Строк дії адміністративної послуги:  безстроково.

Підстави для відмови у наданні адміністративної послуги: подання  чи оформлення декларації з порушенням установлених вимог.

Для отримання додаткової інформації та попереднього запису на прийом звертайтесь у Єдиний центр звернень громадян  за номером 15-35 (зі стаціонарного телефону) або (048)705-55-55 (з мобільного).

Внесення достовірних даних до єдиного реєстру документів, що дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт і засвідчують прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів, відомостей про повернення на доопрацювання, відмову у видачі, скасування та анулювання зазначених документів (далі- єдиний реєстр) або повернення декларації, в якій враховані зміни з письмовим  обґрунтуванням причин повернення, або повернення копій документів з письмовим  обґрунтуванням причин  повернення (щодо об'єкта, який належить до III категорії складності (клас наслідків (відповідальності) СС2) та внесення відповідних даних до єдиного реєстру.