Послуги

 > 

Будівництво

 > 

(045-18) Подання повідомлення про початок виконання підготовчих робіт (Управління державного архітектурно-будівельного контролю Одеської міської ради)

 • Перелік документів необхідних для отримання послуги
  1. Заява суб'єкта звернення на отримання адміністративної послуги, встановленого зразка, заповнена належним чином (оформлюється адміністратором)
  2. Повідомлення про початок виконання підготовчих робіт за формою згідно з додатком 1 до Порядку виконання підготовчих та будівельних робіт, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 № 466
  3. Документ, що посвідчує особу
  4. Документ, що підтверджує повноваження особи
 • Форми документів (для попереднього заповнення)
 • Нормативні акти, якими регламентують надання послуги
  1. Закон України «Про адміністративні послуги» від 06.09.2012 № 5203-VI
  2. Закон України «Про регулювання містобудівної діяльності» від 17.02.2011 № 3038-VI
  3. Постанова Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 № 466 «Деякі питання виконання підготовчих і будівельних робіт»
  4. Рішення Одеської міської ради від 17.12.2013 № 4187-VI «Про створення Центру надання адміністративних послуг Одеської міської ради» (зі змінами)
  5. Рішення Одеської міської ради від 10.06.2015 № 6703-VI «Про затвердження переліків адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Одеської міської ради, у новій редакції» (зі змінами)

Порядок та спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги:
Особисто, через уповноваженого представника (при наявності документа, який підтверджує повноваження та посвідчує особу) або поштою (рекомендованим листом з описом вкладення).

Місце звернення:
Документи подаються в Центр надання адміністративних послуг Одеської міської ради за адресою: 65017, м. Одеса, вул. Косовська, 2-д.

Строк дії адміністративної послуги: Повідомлення про початок виконання підготовчих робіт діє до моменту отримання права на виконання будівельних робіт.

Підстави для відмови у наданні адміністративної послуги:
Виявлення неповноти даних у поданому повідомленні про початок виконання підготовчих робіт, у зв’язку з технічною неможливістю внесення інформації, зазначеної в ньому, до єдиного реєстру документів, що дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт і засвідчують прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів, відомостей про повернення на доопрацювання, відмову у видачі, скасування та анулювання зазначених документів

Для отримання додаткової інформації та попереднього запису на прийом звертайтесь у Єдиний центр звернень громадян за номером 15-35 (зі стаціонарного телефону) або (048)705-55-55 (з мобільного).

1. Внесення інформації, зазначеної у повідомленні, до єдиного реєстру документів, що дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт і засвідчують прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів, відомостей про повернення на доопрацювання, відмову у видачі, скасування та анулювання зазначених документів та лист-інформування, а також повідомлення про виявлення недостовірних даних у поданому повідомленні про початок виконання підготовчих робіт (у разі виявлення недостовірних даних у поданому повідомленні);


2. Повідомлення про виявлення неповноти даних у поданому повідомленні про початок виконання підготовчих робіт та повернення такого повідомлення на доопрацювання.