Послуги

 > 

Будівництво

 > 

(045-19) Внесення змін до повідомлення про початок виконання підготовчих робіт (Управління державного архітектурно-будівельного контролю Одеської міської ради)

 • Перелік документів необхідних для отримання послуги
  1. Заява суб'єкта звернення на отримання адміністративної послуги, встановленого зразка, заповнена належним чином (оформлюється адміністратором)
  2. Повідомлення про зміну даних у повідомленні про початок виконання підготовчих робіт за формою згідно з додатком 1 до Порядку виконання підготовчих та будівельних робіт, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 № 466
  3. Заява згідно з додатком 3 до Порядку виконання підготовчих та будівельних робіт, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 № 466 (у разі самостійного виявлення технічної помилки (описки, друкарської, граматичної, арифметичної помилки) або отримання відомостей про виявлення недостовірних даних у поданому повідомленні про початок виконання підготовчих робіт)
  4. Документ, що посвідчує особу
  5. Документ, що підтверджує повноваження особи
 • Форми документів (для попереднього заповнення)
 • Нормативні акти, якими регламентують надання послуги
  1. Закон України «Про адміністративні послуги» від 06.09.2012 № 5203-VI
  2. Закон України «Про регулювання містобудівної діяльності» від 17.02.2011 № 3038-VI
  3. Постанова Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 № 466 «Деякі питання виконання підготовчих і будівельних робіт»
  4. Рішення Одеської міської ради від 17.12.2013 № 4187-VI «Про створення Центру надання адміністративних послуг Одеської міської ради» (зі змінами)
  5. Рішення Одеської міської ради від 10.06.2015 № 6703-VI «Про затвердження переліків адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Одеської міської ради, у новій редакції» (зі змінами)

Порядок та спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги:
Особисто, через уповноваженого представника (при наявності документа, який підтверджує повноваження та посвідчує особу) або поштою (рекомендованим листом з описом вкладення).

Місце звернення:
Документи подаються в Центр надання адміністративних послуг Одеської міської ради за адресою: 65017, м. Одеса, вул. Косовська, 2-д.

Строк дії адміністративної послуги: -.

Підстави для відмови у наданні адміністративної послуги: -.

Для отримання додаткової інформації та попереднього запису на прийом звертайтесь у Єдиний центр звернень громадян за номером 15-35 (зі стаціонарного телефону) або (048)705-55-55 (з мобільного).

1. Внесення достовірної інформації, зазначеної у повідомленні про зміну даних у повідомленні про початок виконання підготовчих робіт, до єдиного реєстру документів, що дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт і засвідчують прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів, відомостей про повернення на доопрацювання, відмову у видачі, скасування та анулювання зазначених документів та лист-інформування;


2. Виключення з єдиного реєстру документів, що дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт і засвідчують прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів, відомостей про повернення на доопрацювання, відмову у видачі, скасування та анулювання зазначених документів відомостей щодо внесення даних, зазначених у повідомленні, в якому виявлено технічну помилку або недостовірні дані (у разі внесення змін до повідомлення про початок виконання підготовчих робіт у зв’язку з самостійним виявленням технічної помилки або отримання відомостей про виявлення недостовірних даних)