Послуги

 > 

Будівництво

 > 

(045-20) Подання повідомлення про початок виконання будівельних робіт (Управління державного архітектурно-будівельного контролю Одеської міської ради)

Порядок та спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги:
Особисто, через уповноваженого представника (при наявності документа, який підтверджує повноваження та посвідчує особу) або поштою (рекомендованим листом з описом вкладення).

Місце звернення:
Документи подаються в Центр надання адміністративних послуг Одеської міської ради за адресою: 65017, м. Одеса, вул. Косовська, 2-д.

Строк дії адміністративної послуги: повідомлення про початок виконання будівельних робіт є чинним до завершення будівництва.

Підстави для відмови у наданні адміністративної послуги:
виявлення неповноти даних у поданому повідомленні про початок виконання будівельних робіт, у зв’язку з технічною неможливістю внесення інформації, зазначеної в ньому, до єдиного реєстру документів, що дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт і засвідчують прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів, відомостей про повернення на доопрацювання, відмову у видачі, скасування та анулювання зазначених документів

Для отримання додаткової інформації та попереднього запису на прийом звертайтесь у Єдиний центр звернень громадян за номером 15-35 (зі стаціонарного телефону) або (048)705-55-55 (з мобільного).

1. Внесення інформації, зазначеної у повідомленні, до єдиного реєстру документів, що дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт і засвідчують прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів, відомостей про повернення на доопрацювання, відмову у видачі, скасування та анулювання зазначених документів та лист - інформування, а також повідомлення про виявлення недостовірних даних у поданому повідомленні про початок виконання будівельних робіт (у разі виявлення недостовірних даних у поданому повідомленні);


2. Повідомлення про виявлення неповноти даних у поданому повідомленні про початок виконання будівельних робіт та повернення такого повідомлення на доопрацювання