Послуги

 > 

Будівництво

 > 

(045-21) Внесення змін до повідомлення про початок виконання будівельних робіт (Управління державного архітектурно-будівельного контролю Одеської міської ради)

Порядок та спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги:
Особисто, через уповноваженого представника (при наявності документа, який підтверджує повноваження та посвідчує особу) або поштою (рекомендованим листом з описом вкладення).

Місце звернення:
Документи подаються в Центр надання адміністративних послуг Одеської міської ради за адресою: 65017, м. Одеса, вул. Косовська, 2-д.

Строк дії адміністративної послуги: -.

Підстави для відмови у наданні адміністративної послуги: -.

Для отримання додаткової інформації та попереднього запису на прийом звертайтесь у Єдиний центр звернень громадян за номером 15-35 (зі стаціонарного телефону) або (048)705-55-55 (з мобільного). 

1. Внесення достовірної інформації, зазначеної у повідомленні про зміну даних у повідомленні про початок виконання будівельних робіт, до єдиного реєстру документів, що дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт і засвідчують прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів, відомостей про повернення на доопрацювання, відмову у видачі, скасування та анулювання зазначених документів та лист-інформування;


2. Виключення з єдиного реєстру документів, що дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт і засвідчують прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів, відомостей про повернення на доопрацювання, відмову у видачі, скасування та анулювання зазначених документів відомостей щодо внесення даних, зазначених у повідомленні, в якому виявлено технічну помилку або недостовірні дані (у разі внесення змін до повідомлення про початок виконання будівельних робіт у зв’язку з самостійним виявлення технічної помилки або отримання відомостей про виявлення недостовірних даних)