Послуги

 > 

Чорноморське басейнове управління Державного агентства рибного господарства

 > 

(033-1) Дозвіл на спеціальне використання водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах (їх частинах) (Чорноморське басейнове управління)

 • Перелік документів необхідних для отримання послуги
  1. Заява про отримання адміністративної послуги (оформлюється адміністратором)
  2. Довідка про наявність у суб'єкта господарювання рибальських суден (плавзасобів), дозволених знарядь лову розташування яких погоджено відповідно до законодавства) на визначеному рибогосподарському водному об'єкті (його частині) (далі - довідка). Якщо територіальні органи або наукові установи (організації, підприємства) не можуть власними силами здійснювати контрольний або дослідний вилов, у довідці зазначаються рибальські судна (плавзасоби), знаряддя лову та рибоприймальні пункти співвиконавця
  3. Програма виконання робіт, в якій визначені методи, мета та завдання робіт, типи і кількість рибальських суден (плавзасобів), назва і кількість необхідних знарядь лову, в разі здійснення вилову біоресурсів у науково-дослідних, науково-промислових, дослідно-конструкторських цілях, контрольного вилову водних біоресурсів для визначення їх стану та запасів, вилову водних біоресурсів з метою отримання біологічного матеріалу для штучного відтворення їх запасів та здійснення аквакультури
  4. Документ, на підставі якого виникло право на спеціальне використання водних біоресурсів
  5. Документ, що посвідчує особу
  6. Документ, що підтверджує повноваження особи
  7. Талон запису на прийом (оформлюється адміністратором)
  8. Опис (оформлюється адміністратором)
  9. Лист про проходження справи (оформлюється адміністратором)
 • Форми документів (для попереднього заповнення)
 • Нормативні акти, якими регламентують надання послуги
  1. Закон України від 06.08.2012 р. № 5203-VІ "Про адміністративні послуги"
  2. Закон України від 08.07.2011 р. № 3677-VІ "Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів"
  3. Закон України від 06.09.2005 р. № 2806-ІV "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності"
  4. Закон України від 19.05.2011 р. № 3392-VІ "Про Перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності"
  5. Постанова Кабінету Міністрів України від 30.10.2013 №801 "Про затвердження Порядку видачі дозволу на спеціальне використання водних біоресурсів у рибогосподарських водних об'єктах (їх частинах) або відмови в його видачі, переоформлення та анулювання зазначеного дозволу"

Порядок та спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги:

Особисто, через уповноваженого представника (при наявності документа, який підтверджує повноваження та посвідчує особу) або поштою (рекомендованим листом з описом вкладення).

Місце звернення:

Документи подаються в Центр надання адміністративних послуг Одеської міської ради за адресою: 65017, м. Одеса, вул. Косовська, 2-д.

 

Строк дії адміністративної послуги:  на п'ять років.

Підстави для відмови у наданні адміністративної послуги: 
- подання неповного пакета документів, необхідних для одержання дозволу; 
- виявлення в поданих документах недостовірних відомостей;
- відсутність науково обгрунтованої інформації про спеціальне використання водних біоресурсів (рішення Держрибагентства);
- відсутність частки нерозподіленого ліміту водних біоресурсів;
- систематичні грубі (три і більше) порушення протягом року вимог законодавства у галузі охорони, використання та відтворення водних біоресурсів;
- несплата на час розгляду питання про видачу дозволу штрафних санкцій за порушення вимог законодавства у галузі охорони, використання та відтворення водних біоресурсів або наявність невідшкодованої шкоди, заподіяної рибному господарству;
- наявність простроченої заборгованості перед державним або місцевим бюджетом;
- використання виділеної кількості водних біоресурсів менш як на 75 відсотків протягом попередніх чотирьох років.

Для отримання додаткової інформації та попереднього запису на прийом звертайтесь у Єдиний центр звернень громадян  за номером 15-35 (зі стаціонарного телефону) або (048)705-55-55 (з мобільного).

Дозвіл на спеціальне використання водних біоресурсів у рибогосподарських водних об'єктах (їх частинах) або повідомлення про відмову у видачі дозволу на спеціальне використання водних біоресурсів у рибогосподарських водних об'єктах (їх частинах)