Послуги

 > 

Управління Державного агентства рибного господарства у Одеській області

 > 

(032-7) Анулювання підтвердження законності вилучення водних біоресурсів із середовища їх існування та перероблення продуктів лову (у разі необхідності суб'єкту господарювання для здійснення зовнішньоторговельних операцій) (Одеський рибоохоронний патруль)

 • Перелік документів необхідних для отримання послуги
  1. Заява про отримання адміністративної послуги (оформлюється адміністратором)
  2. Документ, що посвідчує особу
  3. Документ, що підтверджує повноваження особи
  4. Талон запису на прийом (оформлюється адміністратором)
  5. Опис (оформлюється адміністратором)
  6. Лист про проходження справи (оформлюється адміністратором)
 • Форми документів (для попереднього заповнення)
 • Нормативні акти, якими регламентують надання послуги
  1. Закон України "Про адміністративні послуги" від 6 вересня 2012 року № 5203-VI
  2. Закон України "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності" від 6 вересня 2005 року № 2806-VI
  3. Закон України "Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів" від 8 липня 2011 року № 3677-VI
  4. Постанова Кабінету Міністрів України від 04.07.2012 р. № 596 "Про затвердження Порядку видачі підтвердження законності вилучення водних біоресурсів із середовища їх існування та перероблення продуктів лову (у разі необхідності суб'єкту господарювання для здійснення зовнішньоторговельних операцій)"

Порядок та спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги:

Особисто, через уповноваженого представника (при наявності документа, який підтверджує повноваження та посвідчує особу) або поштою (рекомендованим листом з описом вкладення).

Місце звернення:

Документи подаються в Центр надання адміністративних послуг Одеської міської ради за адресою: 65017, м. Одеса, вул. Косовська, 2-д.

 

Строк дії адміністративної послуги: необмежений.

Підстави для відмови у наданні адміністративної послуги: виявлення в документах, поданих судновласником, недостовірних відомостей.

Для отримання додаткової інформації та попереднього запису на прийом звертайтесь у Єдиний центр звернень громадян  за номером 15-35 (зі стаціонарного телефону) або (048)705-55-55 (з мобільного).

Рішення про анулювання підтвердження законності вилучення водних біоресурсів із середовища їх існування та перероблення продуктів лову або відмова в анулюванні