Послуги

 > 

Головне управління Державної міграційної служби України в Одеській області

 > 

(012-21) Оформлення і видача паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм вперше особі у віці з 14 до 18 років з одночасною реєстрацією у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків

 • Перелік документів необхідних для отримання послуги
  1. Заява на отримання адміністративної послуги (оформлюється адміністратором)
  2. Заява-анкета
  3. Свідоцтво про народження
  4. Оригінали документів, що підтверджують громадянство та посвідчують особу батьків або одного з них
  5. Довідка органу реєстрації встановленого зразка
  6. Талон попереднього запису на прийом
  7. Опис (оформлюється адміністратором)
  8. Додатково в окремих випадках подаються:
  9. Заява та документ, що підтверджує зміну транслітерації
  10. Документи, що підтверджують відомості для внесення додаткової змінної інформації до безконтактного електронного носія та у паспорт (за наявності таких документів)
  11. Протокол про адміністративне правопорушення (у разі вчинення адміністративного правопорушення оформлюється адміністратором відповідно до ст 197 КУпАП)
  12. Документ, що посвідчує особу законного представника/уповноваженої особи, та документ, що підтверджує повноваження особи як законного представника/уповноваженої особи
  13. Довідка про реєстрацію особи громадянином України
 • Форми документів (для попереднього заповнення)
 • Нормативні акти, якими регламентують надання послуги
  1. Постанова Кабінету Міністрів України від 25.03.2015 № 302 "Про затвердження зразка бланка, технічного опису та Порядку оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, визнання недійсним та знищення паспорта громадянина України"
  2. Постанова Кабінету Міністрів України від 10.07.2019 р. № 691 "Про реалізацію експериментального проекту щодо створення сприятливих умов для реалізації прав дитини"

Заява-анкета і документи подаються в Центр надання адміністративних послуг за місцем проживання особисто громадянином України від 14-18 років.

У разі визнання судом заявника обмежено дієздатним або недієздатним, оформлення та видача паспорта громадянина України здійснюється на підставі заяви-анкети одного з батьків (усиновлювачів), опікунів, піклувальників або інших законних представників.

Послугу можна отримати за таких умов:

1. Є бажання одночасно отримати ID та зареєструватися, як платник податків.
2. Ще немає реєстрації у Державному реєстрі платників податків.
3. Отримати послугу 2 в 1 можуть лише громадяни, які мають зареєстроване місце проживання (виключенням є внутрішньо переміщені особи або особи, які мають зареєстроване місце проживання на тимчасово окупованій території).
4. Ця послуга надається особам віком від 14 до 18 років, особисто, в рамках експериментального проекту.

 Для отримання додаткової інформації та попереднього запису на прийом у Єдиний центр звернень громадян за номером 15-35 (зі стаціонарного телефону) або (048) 705-55-55 (з мобільного телефону)

Паспорт громадянина України з безконтактним електронним носієм та РНОКПП внесеним у паспорт