Послуги

 > 

Управління Державного агентства меліорації та рибного господарства у Одеській області

 > 

(066-1) Видача дозволу на спеціальне використання водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах (їх частинах)

 • Перелік документів необхідних для отримання послуги
  1. Заява суб'єкта звернення про надання адміністративної послуги, встановленого зразка, заповнена належним чином
  2. Довідка про наявність у суб'єкта господарювання рибальських суден (плавзасобів), дозволених знарядь лову (відповідно до вимог правил рибальства та режимів) та рибоприймальних пунктів (місця розташування яких погоджено відповідно до законодавства) на визначеному рибогосподарському водному об'єкті (його частині) (додаток 2 постанови КМУ 30.10.2013 № 801)
  3. Програма виконання робіт, в якій визначені методи, мета та завдання робіт, типи і кількість рибальських суден (плавзасобів), назва і кількість необхідних знарядь лову, в разі здійснення вилову біоресурсів у науково-дослідних, науково-промислових, дослідно-конструкторських цілях, контрольного вилову водних біоресурсів для визначення їх стану та запасів, вилову водних біоресурсів з метою отримання біологічного матеріалу для штучного відтворення їх запасів та здійснення аквакультури.
  4. Документ, на підставі якого виникло право на спеціальне використання водних біоресурсів
  5. Документ, що посвідчує особу
  6. Документ, що підтверджує повноваження особи
 • Форми документів (для попереднього заповнення)
 • Нормативні акти, якими регламентують надання послуги
  1. Закон України від 06.08.2012 р. № 5203-VІ "Про адміністративні послуги"
  2. Закон України від 06.09.2005 р. № 2806-ІV "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності"
  3. Закон України від 19.05.2011 р. № 3392-VІ "Про Перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності"
  4. Закон України від 08.07.2011 р. № 3677-VІ "Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів"
  5. Постанова Кабінету Міністрів України від 30.10.2013 №801 "Про затвердження Порядку видачі дозволу на спеціальне використання водних біоресурсів у рибогосподарських водних об'єктах (їх частинах) або відмови в його видачі, переоформлення та анулювання зазначеного дозволу"

Порядок та спосіб подання документів, необхідних для отримання адміністративної послуги:

Особисто, через уповноваженого представника (при наявності документа, який підтверджує повноваження та посвідчує особу) або поштою (рекомендованим листом з описом вкладення).

Місце звернення:

Документи подаються в Центр надання адміністративних послуг Одеської міської ради за адресою: 65017, м. Одеса, вул. Косовська, 2-д.

 

Строк дії адміністративної послуги:  на п'ять років.

Підстави для відмови у наданні адміністративної послуги:  
- подання неповного пакета документів, необхідних для одержання дозволу;
- виявлення в документах, поданих суб'єктом господарювання, недостовірних відомостей;
- відсутність науково обгрунтованої інформації про спеціальне використання водних біоресурсів (рішення Держрибагентства);
- відсутність частки нерозподіленого ліміту водних біоресурсів;
- систематичні грубі (три і більше) порушення протягом року вимог законодавства у галузі охорони, використання та відтворення водних біоресурсів;
- несплата на час розгляду питання про видачу дозволу штрафних санкцій за порушення вимог законодавства у галузі охорони, використання та відтворення водних біоресурсів або наявність невідшкодованої шкоди, заподіяної рибному господарству;
- наявність простроченої заборгованості перед державним або місцевим бюджетом;
- використання виділеної кількості водних біоресурсів менш як на 75 відсотків протягом попередніх чотирьох років (ст. 24 Закону України "Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів" та п. 6 Порядку).

Відмова у видачі адміністративної послуги/документа дозвільного характеру за підставами, не передбаченими законами, не допускається.

 

Для отримання додаткової інформації та попереднього запису на прийом звертайтесь у Єдиний центр звернень громадян  за номером 15-35 (зі стаціонарного телефону) або (048)705-55-55 (з мобільного).

Дозвіл на спеціальне використання водних біоресурсів у рибогосподарських водних об'єктах (їх частинах) або письмове повідомлення про відмову у видачі дозволу